10 dôvodov, prečo si vybrať životné poistenie od poisťovne AXA

AXA - životné poistenie

1. AXA je popredná svetová značka v oblasti poisťovníctva, skúsený a silný partner pre poistencov aj investorov.

2. V ponuke produktov AXA nájdete tie pravé poistné a investičné riešenia pre seba aj pre svojich najbližších.

3. Široký výber pripoistení vám umožní doladiť si životné poistenie na mieru presne tak, ako ho potrebujete.

4. Jedinečné možnosti investícií – s AXA môžete podľa svojho temperamentu  uprednostniť konzervatívnu, vyváženú alebo agresívnu investičnú stratégiu.

5. Čakajú na vás vernostné bonusy, zľavy na poistnom, asistenčné služby a ďalšie výhody a benefity (podľa typu poistenia).

6. S investičným životným poistením Kumulativ Life získate od 4. roku poistenia každoročný vernostný bonus (z roka na rok vyšší), ktorý bude pripísaný k vášmu podielovému účtu.

7. Pri investičnom životnom poistení Comfort Plus môžete investovať už od 10 eur mesačne a zároveň zabezpečiť sebe a svojim najbližším spoľahlivú poistnú ochranu pred nečakanými udalosťami.

8. Rizikové životné poistenie ActiveLife vám umožní poistiť 1 až 8 osôb pre prípad úrazu alebo choroby a uplatniť si výhodné poistné zľavy pri zachovaní vynikajúcej poistnej ochrany a asistenčných služieb.

9. Pri detskom investičnom životnom poistení Lienka je možnosť pripoistenia rodiča pre oslobodenie od platenia poistného – v prípade invalidity alebo úmrtia rodiča hradí ďalšie poistné AXA (až do ukončenia poistenia).

10. S jednorazovým investičným životným poistením BALANCE Selection III môžete investovať až do 20 exkluzívnych svetových značiek s možným výnosom až do výšky 50 %.


10 dôvodov, prečo si vybrať životné poistenie od poisťovne AXA
2.33 (46.67%) 15 votes
Latest Comments
 1. norbert kocsis

  dobry vecer mal by som zaujem o poisteni od vas axa.byvam vo velkom medery a chcel by som niako poradit dakujem

  • Roseanna

   Продам очередь на поло седан в базовой ÐÂûÂ¾ÃÂ¼ÃÂ¿ÃÂºÃÂµÃÂºÃ‘‚ации, белый и серый, машины уже в Москве!89152765036 Елена

 2. Dusan Janovec

  Bordel bordel bordel chaos neprofesionalita. Nikdy nikdo nech si tam neuzatvara nic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *